armatura i ceramika – tylko najlepsza

Armatura jest niezbędnym elementem wyposażenia łazienki, a my pomożemy Ci dobrać taką, którą będziesz mógł się cieszyć na lata.

OFERTA- PŁYTKI ŁAZIENKOWE - GŁÓWNE ZDJĘCIE

Armatura

Dzisiaj mam bardzo szeroki wybór różnego rodzaju baterii zarówno umywalkowych, wannowych czy prysznicowych. Możemy wybierać pomiędzy ich kształtem, kolorem czy wielkością. Decydując się na umywalkę nablatową czy też wannę wolnostojącą, bez problemu znajdziemy idealne baterię do nich, które jednocześnie urozmaicą nasze wnętrze. Wybór jest jedynie uzależniony od naszego gustu.

Umywalki

Decydując się na wybraną ceramikę mamy szansę stworzyć swój własny niepowtarzalny wzór. Dzięki temu, że wybór jest naprawdę spory, na pewno znajdziemy taką która wpasuje się w wybrane płytki, a jednocześnie sprawi że nasze pomieszczenie będzie oryginalne.

OFERTA - ELEWACJE - GŁÓWNE ZDJĘCIE
OFERTA - PŁYTKI KUCHENNE - GŁÓWNE ZDJĘCIE

Wanny

Wybierając wannę, ważne jest aby dokładnie przemyśleć ile miejsca możemy na nią przeznaczyć oraz to w jakim kształcie ma być. Jeśli chcemy, żeby tworzyła ona spójną całość z łazienką, albo była tym co chcemy w niej wyróżnić  wybierzmy wannę, którą możemy zabudować i nadać jej charakter płytkami albo mozaikami. Kiedy mam więcej miejsca w łazience, warto skusić się na wannę wolnostojącą, która dodatkowo wzbogaci wnętrze.

Kabiny

Producenci kabin oferują nam różnego rodzaju rozwiązania, w zależności od potrzeb i gustu. Nowoczesnym rozwiązaniem jest zastosowanie kabiny montowanej bezpośrednio na płytki, ale również dla tych którzy nie wyobrażają sobie kabiny bez brodzika, jest wiele opcji zaczynając od wielkości brodzika, poprzez jego kształt czy też kolor. Wybierając kabinę warto zdecydować się na tą, która ma już w sobie powłokę ułatwiającą czyszczenie, która nam pomoże w codziennym utrzymaniu czystości.

OFERTA - ELEWACJE - GŁÓWNE ZDJĘCIE
OFERTA - TARASY - GŁÓWNE ZDJĘCIE

Meble łazienkowe

Meble łazienkowe są tak samo ważne jak meble do kuchni, warto przemyśleć ile szafek będzie nam potrzebnych i o jakich wymiarach. Producenci w swojej ofercie dają nam wiele możliwości, aby stworzyć swój własny zestaw o ciekawych wzorach czy też w różnych kolorach. Może wybrać takie, które wkomponują się w całość, albo też takie dzięki którym nadamy charakter naszej łazience.

OFERTA - TARASY - GŁÓWNE ZDJĘCIE

Miski WC/bidety

Nie zapominając, że najważniejszym elementem wyposażenia łazienki to oczywiście miska WC oraz Bidet. Wybieraj spośród wielu kształtów a nawet kolorów możemy sprawić, że nasza łazienka będzie oryginalna i nowoczesna.

Grzejniki

Znaczący komfort w jakimkolwiek pomieszczeniu to nic innego jak ciepły grzejnik. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko grzejniki łazienkowe typu drabinki ale również dekoracyjne, które będą ciekawym dopełnieniem pomieszczenia.
Wielu projektantów stara się stanąć na wysokości zadania i tworzy niesamowite wzornictwo, kształty, kolory, wykorzystując do tego różne materiały.
OFERTA - ELEWACJE - GŁÓWNE ZDJĘCIE

nasze - statystyki

indywidualnych projektów

Zadowolonych klientów

lat doświadczenia

Mamy wszystko, co jest Ci potrzebne

Wybierając płytki, należy pamiętać że równie ważna jest chemia budowlana, bo bez niej ani rusz. Różnego  rodzaju kleje dedykowane do danych pomieszczeń, bądź formatów płytek, folia w płynie dzięki której w naszym pomieszczeniu będzie odpowiednia hydroizolacja czy też fuga która jest obowiązkowym elementem przy kładzeniu płytek.