płytki ceramiczne – powiedz jakie chcesz

Planujesz remont, a nie masz pomysłu jak ma wyglądać wnętrze po remoncie? Nie musisz się już o to martwić!
Powiedz nam czego szukasz, a my pokażemy całą naszą ofertę i na pewno znajdziemy, to co sprosta twoim oczekiwaniom.

OFERTA - PŁYTKI KUCHENNE - GŁÓWNE ZDJĘCIE

Płytki ścienne

Łazienka to najbardziej prywatne pomieszczenie. Spędzając tam czas chcemy zapomnieć o wszystkim innym i skupić się na sobie. Warto więc kierować się swoim gustem i tym co lubimy. Ścianę i podłogę można potraktować bardzo delikatnymi i naturalnymi kolorami czy też strukturami, żeby stworzyły one tło, dla tego co chcemy wyróżnić. Za pomocą płytek możemy sprawić, że nasza łazienka będzie stylowa, elegancka, nowoczesna czy też po prostu przytulna – ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Płytki podłogowe

Wybierając płytki podłogowe, w zależności od pomieszczenia w którym będą one położone, należy się kierować ich klasą ścieralności oraz antypoślizgowością. Ważne też jest czy potrzebujemy je do wewnątrz czy też na zewnątrz, gdzie istotna będzie ich mrozoodporność. Przy wyborze tych płytek zwróćmy, także uwagę na światło jakie mamy w danym pomieszczeniu, czy przeważa naturalne czy też sztuczne, w mniejszych warto rozważyć płytki o jasnym kolorze, które nie przytłoczą pomieszczenia. Wybrać musimy, także ich powierzchnię, może ona być matowa, z połyskiem czy też strukturalna.
OFERTA - TARASY - GŁÓWNE ZDJĘCIE

Tarasy

Szukając płytek tarasowych należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to czy są one mrozoodporne – przy tych płytkach jest to najważniejsze. W następnej kolejności sprawdźmy tak jak w przypadku płytek podłogowych ich klasę ścieralności oraz antypoślizgowość. Ważna też jest ich nasiąkliwość  – pamiętajmy im większa nasiąkliwość tym płytki są bardziej narażone na pękanie i uszkodzenia. Później zostaje nam tylko wybrać rozmiar, kolor oraz ich strukturę i cieszyć się pięknym tarasem czy też balkonem na lata.

Elewacja

Dbając o wnętrze domu, nie zapominajmy także o jego zewnętrznej stronie i wybierzmy ciekawą elewację. Możemy zastosować taką która, swoim kolorem oraz strukturą będzie przypominała cegłę, bądź też kamień.  Elewacja wykonana z płytek klinkierowych jest nie tylko efektowna pod względem wizualnym, ale także będzie nam służyła na lata i nie wymaga od nas dodatkowego zabezpieczenia czy też pielęgnacji. Przy wyborze zwróćmy uwagę na to czy, aby na pewno są one przeznaczone do użytku zewnętrznego.

OFERTA - ELEWACJE - GŁÓWNE ZDJĘCIE

nasze - statystyki

indywidualnych projektów

Zadowolonych klientów

lat doświadczenia

Mamy wszystko, co jest Ci potrzebne

Wybierając płytki, należy pamiętać że równie ważna jest chemia budowlana, bo bez niej ani rusz. Różnego  rodzaju kleje dedykowane do danych pomieszczeń, bądź formatów płytek, folia w płynie dzięki której w naszym pomieszczeniu będzie odpowiednia hydroizolacja czy też fuga która jest obowiązkowym elementem przy kładzeniu płytek.